History

In 1948, our company began its journey by manufacturing copper sheets as Guven Bakır Is ve Koll Sti. and by 1993, the company showed a huge development and began producing copper foil strip. In 1997, the company continued its journey as Gemciler Guven Metal San. ve Tic. A.S.

Elektrolitik bakır ve iletkenlerin üretimi amacı ile kurulan Gemciler Güven Metal San. ve Tic. A.Ş. her yıl artan yatırımlarla sürekli gelişme göstermiş, uyguladığı çağdaş ve yüksek teknolojilerle bugün sektöründe lider, Türk sanayisinin önde gelen kuruluşlarından biri konumuna gelmiştir.

Mission

As a leading company in its industry; aiming to increase productivity and profobality, our company has determined its policy, goal and mission in accordance with ‘continious growth’ and ‘quality in life’ principles. Our company’s mission is to continue developing through management, employees, experience, quality of our products, the growth of our machine park with new investments, the continosly growing production amount and to hold an important position within the market against competition.

Through adopting “technology, quality, trust” as its slogan, Gemciler Guven Metal A.S. is increasing its investment, strengthening its current machine park and as a result we are proud for presenting our customers the best service.

Vision

Firmamızın politikası; kalite, verimlilik, yüksek iletişim, iş ahlakı, işçi sağlığı, sürekli gelişme, üreticilik, fikre saygı, dürüstlük, maliyet bilinci, paylaşım ve ‘ben değil biz’ olmuştur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyünü genişletmek, en uygun ürünü en ekonomik şartlarda üreterek tasarrufu arttırmak, çalışanlarına güvenli ve yüksek gelir temin etmek, çalışmalarımızda ekip ruhunu oluşturarak ortak katılımı sağlamak Gemciler Güven Metal San. Ve Tic. A. Ş.’nin ilkeleri arasında yer almaktadır.

Kalite ve kusursuz hizmetin ancak bilgi ve tecrübe ile mümkün olabileceğine inanan Gemciler Güven Metal San. Tic. A.Ş, üretimin her aşamasında profesyonel kadrolar ve ileri teknoloji ürünü makinelerle çalışmalarını sürdürmektedir.

R&D

Gemciler Güven Metal San.Tic.A.Ş’de Ar-Ge bölümü ayrı bir önem taşımaktadır. Bu amaçla son teknolojileri takip ederek bünyesinde uygulamaya özen gösterir. Bu sadece endüstri tarafından pazarlanan bir ihtiyaca uygun levha, şerit üretmek için gereken bir koşul değildir. Aynı zamanda, bakır alaşımı üretimde yeni rekabetleri karşılayabilmek için gereken uzun vadedeki çalışmaları da kapsamaktadır.

© GEMCİLER GÜVEN METAL | Since 1948 | Design & Coder: Mustafa BÜKÜLMEZ